Zenehallgatás futás közben

futás marathon running
Post Reply
smaragd8
Posts: 2
Joined: 2010 Jul 03 Sat, 1:25 pm

Zenehallgatás futás közben

Post by smaragd8 »

Sziasztok!

Nem mindig jó a zenehallgatás futás közben, de néha kifejezetten igénylem (mert egyébként mindig zenét hallgatok).

Van ötleteket, milyen lejátszót vehetnék, ami kifejezetten futóknak való?

Köszönöm!

smaragd
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Zenehallgatás futás közben

Post by Gabesz »

kifejezetten az olcsó kategóriájút vennék:
- gyakran előfordul(hat), hogy leesik (hard drive-ost semmiképpen ne!)
- mp4 és videólejátszóst szintén felesleges, videót úgy se fogsz futás közben nézni
- van mindenféle high tech , ami kütyükkel összekötve a tempódhoz alkalmazkodó ritmusú zenét választ, szerintem ez túlzás és csak marketing (persze sose próbáltam, de erre nem fogok úgy se költeni)
- olyanra is gondolni, kell, hogy izzadsz vagy éppen megázol, a legtöbb kütyü nem vízálló: egy drága készüléket sajnálnék kidobni.
- fontos, hogy ne essen ki a füledből : vagy fülreakasztósat szoktak választani, vagy jó minőségű fejhallgatót: én az utóbbira szavazok, a vékony lágy vezetékűek jöttek be

kb ennyi jutott eszembe a saját tapasztalataimból, de itt nagyon sok szempont és érv lehet, mindenkinek az igényei szerint.

Sokaknál menő az ipod: összeköthető nike+ -al is. Szerintem drága és nagy, de van akinek az jön be.
smaragd8
Posts: 2
Joined: 2010 Jul 03 Sat, 1:25 pm

Re: Zenehallgatás futás közben

Post by smaragd8 »

köszi Gabesz!

én is ilyenekre hajtok, olcsóbb, de azért legyen benne néhány funkció
mert nekem is van egy, el is fér a zsebemben, nem esik le stb...
viszont direkt picit akarok, esetleg lépésszámlálóval, ha már...

a Nike-s dolog nem okés nekem, mert nincs ipod-om :)
laszlolovas
Posts: 2
Joined: 2010 Aug 03 Tue, 12:36 pm

Re: Zenehallgatás futás közben

Post by laszlolovas »

Szia,
Én vettem egy kis használt Ipod stuffle-t 1GB. egygombos csíptetős, nagyon egyszerű, aluminium. 5eFt kapsz a Teszveszen, Vaterán. 4-5 órát elmegy használtan is.
Még valami futós fülhallgatót keresek, de nem valami drágát, mert gyakran kiesik a fülemből az alap amit adnak hozzá. Régen volt egy jó creativ fülesem, de sajnos ellopták mp3 lejátszóstól anno. Ha találok valamit akkor megírom.

LL
Post Reply